A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renato Zeqollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Renato Zeqollari është një këngëtar i njohur. Lindi dhe u rrit ne qytetin e Pogradecit. Ne moshen 15 vjecare filloi studimet ne liceun artistik "Tefta Tashko Koco". Pasi mbaroi studimet, ushtroi veprimtarine e tij artistike duke performuar live ne ambiente dhe evente te ndryshme familjare. Jeton ne Tirane duke ushtruar live music. Më datë 4 Shkurt 2015, Renato Zeqollari publikon videoklipin "Pogradeci Im". Më datë 4 Korrik 2016, Renato Zeqollari publikon videoklipin "Vallja E Trimit". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gerald Zyfi

Elis Nova

Alsked Rrenja

Febi Shkurti

Endrik Beba

Ardian Qokaj

Endrit Shani

Alban Arifi

N.D.T

Bledi Polena


Tags: Renato Zeqollari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019