A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Renato Doko - Bobi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/12/2016

2016-12-12T18:00:05

Djalin e therrasin bob, bob
Per te derdhin vajzat lot, lot
Xhepat i ka plot me droge
Tash c'ia ke fut pordhes kot
Djali eshte gangster
E ka babin milioner
Lum mamaja qe e ka
Hajde shkojm ne Kanada.

Djali eshte bos
Full option eshte makina
E parkon afer brunes qe,
Te cmendet bjondina.
Bjondina me inat shikon
Kete lajm nuk e beson
Qe i dashuri i saj brunen po ngacmon
Cun cun gushe pellumb
Ngrije nje dolli me fund
Mos e ndej ti per askend
Se ti je me i madhi n vend
Ka punu baba per ty
Prandaj te celin ata sy
Ti i ke leket me thase
Kurse ne punojme ne lavazh
Cuni eshte bere mjeshter
Po shkon ne palester
I keq si Vandammi
Me i forte se Batmaani
E pershendet gjithe shteti
E do e gjithe mileti
Me pamje nga deti
Djali jeton si mbreti

Djalin e therrasin bob, bob
Per te derdhin vajzat lot, lot
Xhepat i ka plot me droge
Tash c'ia ke fut pordhes kot
Djali eshte gangster
E ka babin milioner
Lum mamaja qe e ka
Hajde shkojm ne Kanada.

U fut te berberi
Tha me qeth po nuk kam leke
Dje ishte milioner
Sot ka ngele pa breke
U ngaterrua me kumarin
E ka shitur edhe shtepine
E ka lene makinen peng
Mos ia prishni terezine
Mos ia prishni terezine
Se po tallet i gjithe fshati
Do marr vendim ekstrem
Do hidhem nga pallati

Stop,stop,stop. Ku ka pallat ne fshat o burre?
C'ia fut kot.

Ka, se eshte pallati qe ndertoi yt ate me droge
Coje cik te Vizion plusi
Emisioni oktapod
E degjo c'thote Turjani
Kjo rini ka rene ne grope
U rrit djali u be burre
Fluturon nuk ndalet kurre
Xhepat plot me kannabis
Pret te futet ne Showbiz
Ki kujdes te keqen nona
Se eshte e veshtire Tirona
Merre shtruar urte e bute
Ti qepenin mos e keput.

(2×)
Djalin e therrasin bob, bob
Per te derdhin vajzat lot, lot
Xhepat i ka plot me droge
Tash c'ia ke fut pordhes kot
Djali eshte gangster
E ka babin milioner
Lum mamaja qe e ka
Hajde shkojm ne Kanada.


Lyrics submited by Rezart KryemadhiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019