Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Reni Elbasanit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Renato Hamzai
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Reni Elbasanit është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Renato Hamza, këngëtari të muzikës tallava, i njohur si “Reni i Elbasanit”. Më datë 16 Dhjetor 2014, El Padrino Man & Don Enio publikojnë videoklipin "Diva", në bashkëpunim me Reni Elbasanit & Dj S!x....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhimi

Faik Rama

Tan Tirona

Nijazi Boneshta

Orhan Ademi

Albert Gashi

Eri Qerimi

Ymerli Krasniqi

Fidani Vogel

Florian Krasniqi

Tags: Reni Elbasanit, Renato Hamza, Reni I Elbasanit, Renato, Renato Hamzai


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet