Renis Domi
Renis Domi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Renis Domi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 11 Prill 2021, Mandi publikon videoklipin "Europa 2021", në bashkëpunim me Renis Domin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi. Më datë 23 Prill 2022, Renis Domi publikon videoklipin "Jam Krenar Qe Jam Kuksian". Renis Domi ka njoftuar se më datë 24 Qershor 2022, do publikojë videoklipin "Mezi Pres". Më datë 24 Qershor 2022, Renis Domi publikon videoklipin "Mezi Pres". Më datë 13 Gusht 2022, Renis Domi publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0