Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Ia Mbathim Bashke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Vishu menjehere, hidh dicka ne krahe
nje duhan do ndez e po te pres jashte
Ky eshte rasti jone, tani kur te gjithe flene
ja mbathim bashke

Se askush nuk e di
sa shume plane thurem bashke
Ku gjithe boten e lame jashte
endrren tone ta arrijme
sa s'eshte vone

Friken "fik" tani, makinen po e ndez
mos u mendo dy here kete here
Telefonat flak, aventure e gjate
na pret

Eshte nje bote qe ecen shpejt
por jo sa ne
Dashuron
por jo sa ne

Tani qetesohu pak, mbushu mire me fryme
te lutem me degjo e me shih ne sy
Kemi ikur larg, me bota s'mund t'na kape
ne te dy
Renis Gjoka
Publikimi: 14/06/2017
Muzika: Renis Gjoka
Teksti: Renis Gjoka


Renis Gjoka - Ia Mbathim Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ia Mbathim Bashke".
3. Video është e këngës "Ia Mbathim Bashke", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0