Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Superstar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

E di ca m'pret neser
e di ca do m'thuash
cado qe t'kerkoj une
po po do thuash

Kam jete shume t'ngaterruar
ke per ta kuptuar
une jam ky qe jam
po do mund t'luash

Superstar, mendon se je
superstar, ti ishe, ti ishe deri dje

Nuk e di, s'e di
ne mendje mu fiksove vetem ti
Nuk e di, s'e di
lojen s'po e mbaj dot me tani

Goja po me merret
mendimet po bllokohen
bllokimet po mendohen
ca po them s'e di

Se ti je per mua
fiks ajo qe dua
une i thashe te gjitha
po ti ca do thuash?

Superstar, mendoj se je
superstar, ti qeke, ti qeke me verte
Renis Gjoka
Publikimi: 13/04/2018


Renis Gjoka - Superstar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0