TEKSTESHQIP

Reshit Boka
Jom Tu Shku Me Nje Rruge Te Ngushte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jom Tu Shku Me Nje Rruge Te Ngushte" kënduar nga Reshit Boka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.