Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Ameti
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Resmije Ameti është këngëtare e njohur. Më datë 6 Qershor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Këngë Për Nuri Seferin".

Më datë 20 Nëntor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Kuq E Zi". Muzika e këngës u punua nga Sami Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu.

Në vitin 2016, Resmije Ameti publikon albumin "Kush Po Lun Ne Valle".

Në vitin 2017, Ibrahim Kasami & Resmije Ameti publikojnë albumin "Live 2017".

Më datë 20 Dhjetor 2018, Resmije Ameti publikon videoklipin "Mos E Fal". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet