Më mbaj mend (për 1 muaj)


Resmije Ameti - Bija Po Shkon Nuse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija Po Shkon Nuse".
3. Video është e këngës "Bija Po Shkon Nuse", por nuk këndohet nga Resmije Ameti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Resmije Ameti - Bija Po Shkon Nuse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Malli Per Nanen"

Komente

Asnjë Koment

11/12/2014

2014-12-11T15:11:45+00:00Na ka plazh merzija, spo muj me e bajt, bija po me shkon nuse, zemren ma ka kall,bija po me shkon nuse, zemren ma ka kall

Kurr ta vashtu vakun, menjen ma ka mardh, qysh me dal te dera, me than undhemore, qysh me dal te dera, me than udhemore

Bije nanes bije, ubofsh nimbret nefsh, saher vi me te pa, ishalla qoft ui kesht, saher vi me te pa, ishalla qoft ui kesht

Tash u bone nuse, me diten e sodit, burrin vet vjerrin e, du per hater zotit, burrin vet vjerrin e, du per hater zotit

Krushit vin te dera, merzin se un baj, gajdet kuii ja mbjes, lutem bije mos qaj, gajdet kuii ja mbjes, lutem bije mos qaj

Me percjell tash lehh, hallkut me kan than, sot un moj kuptova, koka kan shum rran, sot un moj kuptova, koka kan shum rran


Ky tekst u dërgua nga Lisa
Më Shumë Këngë Nga Resmije Ameti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet