A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Resmije Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  76
BIOGRAFIA: Resmije Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Merita Gashi & Resmije Krasniqi publikojnë albumin "Live". Më datë 16 Gusht 2014, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Këngë Për Dëshmorin Halil Ukaj". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Në vitin 2015, Resmije Krasniqi publikon albumin "Dukat". Më datë 1 Korrik 2016, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Nise Dasmën Me Tupana". Në vitin 2017, Resmije Krasniqi publikon albumin "Tash Pergjigjen Po Ta Kthej". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Tash Pergjigjen Po Ta Kthej (2017)

Dukat (2015)

Live (2013)

Te Dua


» Dërgo Një Këngë »

Hajde Djalë
Nise Dasmen
Këngë Për Dëshmorin Halil Ukaj
Nise Dasmën Me Tupana


Artistë Të Ngjashëm:

Valentina Berisha

Fanushe Ahmetaj

Shyhrete Osmanollaj

Nazife Bunjaku

Kumrije Mustafa

Merita Gashi

Ganimete Jashanica

Shqipe Kabashi Hasanaj

Lumnije Menxhiqi

Alma Velaj


Tags: Resmije Krasniqi, Remzije Krasniqi, Resmie Krasniqi, Resa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019