Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Krasniqi - Tash Pergjigjen Po Ta Kthej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tash Pergjigjen Po Ta Kthej" kënduar nga Resmije Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dida, Cela e Kovaci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O tash pergjigjen po ta kthej
Plot me shpresa dhe me gezime
Une ty po te premtoj
Sebashku jeten ta kalojme

Une ty po te premtoj
Sebashku jeten ta kalojme

O kujto lulet e malit
Kujto flladin e lehte
Kujto zemren time
Qe s'te harron perjete

Kujto zemren time
Qe s'te harron perjete

O porsi uji qe kalon nen gurra
Kalojne ditet ne kete bote
Veç kujtime ne zemrat tona
Qe s'harrohen kurre

Veç kujtime ne zemrat tona
Qe s'harrohen kurre

Publikimi: 15/07/2017Më Shumë Këngë Nga Resmije Krasniqi:


Komente 0


Resmije Krasniqi - Tash Pergjigjen Po Ta Kthej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Pergjigjen Po Ta Kthej".
3. Video është e këngës "Tash Pergjigjen Po Ta Kthej", por nuk këndohet nga Resmije Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.