Më mbaj mend (për 1 muaj)


Resmije Krasniqi - Nal Ni Her O Burr I Dheut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Tash Pergjigjen Po Ta Kthej"

Komente

Asnjë Koment

15/07/2017

2017-07-15T07:08:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nal Ni Her O Burr I Dheut" kënduar nga Resmije Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Resmije Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Resmije Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet