Më mbaj mend (për 1 muaj)


Resmije Krasniqi - Pse Nuk Erdhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/12/2017

2017-12-09T14:35:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Nuk Erdhe" kënduar nga Resmije Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Resmije Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Aferdita Demaku - Pse Nuk Erdhe

Sonte kenga ime
Tjeret i gezon
E ti zemres sime
Asaj i mungon

Per te tjeret kendoj
E per vete qaj
Se prej zemres sime
Kurr nuk mund te te ndaj x2

Ref...x2
Pse nuk erdhe pse nuk erdhe
Pse ti zemren mu ma theve
Pse nuk erdhe kur t'kam prit
A s'ke dasht a s'e ke dit

Pa u pa o me ty
Kaloi kohe e gjate
Pse s'ke ardhe o shpirt
Me ma ndreq ket nate

Per te tjeret kendoj
E per vete qaj
Se prej zemres sime
Kurr nuk mund te ndaj x2

Ref...x2
Pse nuk erdhe pse nuk erdhe
Pse ti zemren mu ma theve
Pse nuk erdhe kur t'kam prit
A s'ke dasht a s'e ke dit

...

Mahmut Ferati - Pse Nuk Erdhe

Sonte kenga ime tjeret i gezon e ti zemres sime ah sa i mungon , per te tjeret knoj e per vete qaj se prej zemres sime kurr nuk mund te ndaj .Reff: Pse nuk erdhe , pse nuk erdhe pse ti zemren mu ma theve pse nuk erdhe kur tkom prit a ske dasht a se ke dit (2her reff)
Pa u pa me ty kaloj koh e gjate pse ske ardh o shpirt me ma ndreq ket nat , per te tjeret knoj e per vete qaj se prej zemres sime kurr nuk mund te ndaj . Reff: Pse nuk erdhe , pse nuk erdhe pse ti zemren mu ma theve , pse nuk erdhe kur tkom prit a ske dasht a se ke dit (2her reff)
Më Shumë Këngë Nga Resmije Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet