Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Retrovizorja - 1999  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Polaroid"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "1999" kënduar nga Retrovizorja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Retrovizorja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Corrs. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Don't worry, I won't hurt U
I only want U 2 have some fun
I was dreaming when I wrote this
4give me if it goes astray
But when I woke up this morning
I could have sworn it was judgement day
The sky was all purple
There were people runnin' everywhere
Trying 2 run from the destruction
And U know I didn't even care

Cuz they say 2000 zero zero
Party over, oops out of time
So 2night I'm gonna party like it's 1999

I was dreaming when I wrote this
So sue me if I go 2 fast
But life is just a party
And parties weren't meant 2 last
War is all around us
My mind says prepare 2 fight
So if I gotta die
I'm gonna listen 2 my body 2 night

Cuz they say 2000 zero zero
Party over, oops out of time
So 2night I'm gonna party like it's 1999

If U didn't come 2 party
Don't bother knockin' on my door
I got a lion in my pocket
And baby, he's ready 2 roar
Everybody's got a bomb
We could die any day
But before I'll let that happen
I'll dance my life away

Cuz they say 2000 zero zero
Party over, oops out of time
So 2night I'm gonna party like it's 1999

Don't U wanna go?
It's 1999
Mommy why does everybody have a bomb?Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet