A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Retrovizorja - Çka Me Ndodh Tash


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Lakuriq"


I imi sonte ti je
askënd tjetër si unë s’ke.
I imi sonte ti je
krejt bota jemi ne.

Ç’ka me ndodh tash?
Ç’ka me ndodh tash?

Unë pres e vetëm pres
ti qesh dhe dhëmbët zhvesh.
Unë pres e vetëm pres
që t’më thush për mu ti vdes.

Tash më n’fund u dehëm
guximin do ta gjejmë,
ëndrrat do të shpërblehen
dashninë do t’ushqejmë.

Rrugën morëm
ma kape dorën
në veshin tim pëshpërite
poshte qafës sime zbrite.
Prisja që të shkoje dhe me poshtë
por ti u rrëzove dhe më s’u ngrite.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019