TEKSTESHQIP

Retrovizorja
Vjeshtë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vjeshtë" kënduar nga Retrovizorja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, ky projekt është finalizuar para publikut i punuar shumë bukur me klip muzikor, video produksioni i të cilit është punuar nga Kleidi Eski. Videoklipi u publikua më 6 Dhjetor 2022.