A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Return Aga's

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Return Aga's është një këngëtar. Agim Gashi lindi ne Kukes por qysh nga mosha 2 vjecare jeton ne Vlore. Kreu studimet ne Tirane ne Liceun Artistik per pikture....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Noldi

Mc Man

Emalio

Gzai

Pandeli Frroku

Francezi

Lenny

Emiljano Lekaj

Kg Man

Leddie Malik


Tags: Return Aga's, Agim Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019