Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revivalz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Revivalz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Shkurt 2010, Revivalz publikojnë videoklipin "Killin' Machine"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Revivalz, Revivals, Chambeh

Komente 0