TEKSTESHQIP

Revivalz
Kisha Pas (Remix)
Lyrics

True color :
I got blunt cause you got weed
I got blunt cause you got weed
edhe du mi pas plot sene tjera tash
1 ajroplan plus ni pilot personal
du me marr sene shum ma shum
du me bo sene shum ma shum
ata ondrra qe i sheh ngjum mu bo realitet
ose me ma fut plum
du mi pas ni vill en bahamas
du mi pas edhe 1 diller en texas
du mi pas 1 femen qe gaton
kur i thom merrma ngoj ..ajo e bonn
daamnn munesh me pa qe jom gips maan
ose jo ..se mjeglla ta ndalon pamjen ..
goja dhe buz nthahen ,goja edhe buzt mthaheeen

Chambeh :
tkish pas me pas ..pak ma shum romanc (yee)
me pas guh me rras me infermieren en ambulanc
me doktorreshen en ordinanc ..me arsimtaren
nklas tpar onderr e kom pass !! rrastt
tkishim mujt me e marr ni kombi
un true color beoz si bang bro's
tu i qi pidhat qe i kena pas ..e di qe kan me plas
kur ta nijn po un qita kom qef mi pas
kisha dasht ni joint tpucit ..me dal nstreet
pa em honger hiq per gjint
ata qe jon tum fill net dalin fill
se ma von legalizohet besoj qe ka shum t'till
kisha dasht mes mem kap tripi keqq
kisha dasht mes mu bo si pleqt
kisha dasht mi plotsu krejt qito
si tplotsohen fill tjetren kong mi bo ..