Më mbaj mend (për 1 muaj)


Revolt Klan - With Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "With Me".
3. Video është e këngës "With Me", por nuk këndohet nga Revolt Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Revolt Klan - With Me  (Feat. Unix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Unix

18/07/2012

2012-07-18T11:34:52+00:00She's going after me
You're riding so sexy
You're eyes are telling me
With me ,With me,
With me You're gonna fall in love
With me , With me
And i will need you any more

Me-Me-Me e e e
Me-Me-Me e e e
Me-Me-Me e e e

Display the harmony
You feel the fantasy
I'll make you feel so free
With me ,With me
With me You're gonna fall in love
With me , With me
And i will need you any more

With me ,With me
With me You're gonna fall in love (2x)
With me , With me
And i will need you any more

Me-Me-Me e e e
Me-Me-Me e e e
With me ,With me
With me You're gonna fall in love (2x)
With me , With me
And i will need you any more


Ky tekst u dërgua nga Nida
Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet