A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Revolt Klan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Revolt Klan është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENGLISH: Revolt klan is one of the most popular groups in Albania. Revolt Klan are : Bruno Pollogati and Febi Shkurti They had their first appearance in Top-Fest 2 in the year 2006 where their song was listed in the 10 most voted songs of this festival. After a short time Revolt Klan produced their first Video which was a successful collaboration with MAX Production. The song titled ‘Fjale nga Zemra‘ was presented in the famous show Lienea Blu ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Bruno Pollogati

Anëtar i grupit

Febi Shkurti

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Akoma
Jemi, S'jemi
Shtojzovalle
BMSHF
Per Ty Shqiperi
Tu Nombre
Xhane
Adesso Balla
Fjale Nga Zemra
Me Fal


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Mister

Korgelt

Plisat

Exception

Alternative

Bulza

Tracks Band

Spirit Voice

Natyral

Marigona


Tags: Revolt Klan, Revolt Clan, Febì Shkurtì, Bruno Pollogati

Revolt Klan në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019