A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Febi Shkurti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Febi Shkurti është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur. Në Prill 2005, Nevila merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Kujtimet E Largeta", në bashkëpunim me Febi. Në Dhjetor 2018, Artemisa Mithi & Febi Shkurti marrin pjesë në Festivali I 57-Të Në Rtsh me duetin "Dua Ta Besoj". Febi prezantohet për herë të parë si solist pa grupin e tij “Revolt Klan”, me të cilin ka kënduar edhe dy herë të tjera në Fest’ 53 dhe Fest’ 54. Kënga që dy këngëtarët do të interpretojnë në skenën e festivalit është muzikuar dh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Revolt Klan

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Elis Nova

Ardian Qokaj

Endrik Beba

Gerald Zyfi

Endrit Shani

Alsked Rrenja

Renato Zeqollari

Kulayde

El Padrino Man

Denis Kraja


Tags: Febi Shkurti, Febi, Revolt Klan

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019