Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rexh Cenaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rexh Cenaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 2 Dhjetor 2019, Rexh Cenaj publikon videoklipin "Në Mërgim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arnis Telaku

Fidan Gashi

Burim Muciqi

Durim Jetishi

Mergim Kurroshi

Labinot Ademi

Egzon Berisha

Visar Rama

Veton Mushkolaj

Elion Krasniqi

Tags: Rexh Cenaj, Rexh Canaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet