Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rexhep Sinaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Rexhep Sinaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Gusht 2011, Rexhep Sinaj publikon videoklipin "S'ke Faj Ti, Kam Faj Une". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 31 Dhjetor 2011, Rexhep Sinaj publikon videoklipin "Moj Gjitone". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 19 Prill 2017, Rexhep Sinaj publikon videoklipin "Si Dasmat Tona Nuk Ka"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marjus Ahmetaj

Erind Xhaferi

Ylli Cela

Edmond Grembi

Sokol Fejza

Novruz Vengo

Ermal Kore

Nimet Sulkaj

Tomorr Biba

Aleks Micka

Tags: Rexhep Sinaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet