Rezarta Shkurta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  98
 • Vendlindja:
 • Durres 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Rezarta Shkurta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ne moshen 18 vjeçare terhiqet nga bota e artit dhe fillon studimet ne dy fusha qe shpejt te shendrrohen edhe ne pasjonet e saj: pikuture dhe balet modern. Ne vitin 2000 fillon studimet ne liceun artistik Durres ku dallohet si nje piktore klasike. Ne vitin 2004 ne qytetin e Durresit shfaqet ekspozita e pare e saj ne punimet me te mira. 25 dhjetor 2005 merr pjese ne konkursin e bukurise te zhvilluar ne qytetin e Durresit dhe kurorzihet Miss Durresi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elia Zaharia

Eltina Minarolli

Sabina Dana

Lili Gjidodaj

Laura Nezha

Kamela Islamaj

Erga Halilaj

Rezarta Smaja

Marjeta Billo

Barbana


Tags: Rezarta Shkurta, Rrezarta

Krijo Një Kartolinë