A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rezarta Smaja

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  18
  • Origin:
  • Shkodër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Rezarta Smaja is a popular singer of Pop music. Dashuria per muziken fillon qe ne moshen 10 vjecare dhe rastesisht mesuesja e muzikes e degjon neper korridoret e shkolles duke kenduar nje kenge te Whitney Houston. Pas kesaj ajo merr guximin te marre pjese ne festivalet per femjei, fillon studimet per kanto dhe piano sekondare ne shkollen e muzikes 'Prenke Jakova', Shkoder. Gjate kesaj kohe ajo aktivizohet ne 2 grupet korale te mirnjohura "Rozafa Expression-Dirigjent­- Maestro Zef Coba dhe "Sho...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elia Zaharia

Eltina Minarolli

Erga Halilaj

Marjeta Billo

Lili Gjidodaj

Kamela Islamaj

Jonida Maliqi

Barbana

Eneda Tarifa

Zaimina Vasjari


Tags: Rezarta Smaja, Rezarta Smaja Rumija

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019