Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Smaja - Iluzion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

S'e di perse po ja qe s'mundem ta kuptoj,
nese jam zgjuar a nese po enderroj '
E huaj'
e huaj ndjehem dhe njerezit me s'i njoh.
Dhe shikoj se ketu
ktu asgje jo nuk eshte me si me pare.

Ka shume pak dashuri
ne jeten tone.
Dhe ne me larg se vetja
jo nuk shikojme
Ktu fjala dhe heshtja,
loti e buzeqeshja,
c'do gje shitet e blihet'
c'do gje ka nje cmim.

Iluzion.
Eshte gjithcka iluzion
ne kte bote,
ku dhimbja mbizotron.
Ndersa koha kalon,
une dhe ti veten tone,
nga kjo enderr nuk po e zgjojme,

ende...ende...houo ho

Se di perse po ja qe smundem mta kuptoj...

Muzika -DORIAN GJONI
Teksti -RONI "YJE TE PA NJOHURNuk kemi video për këtë këngë.
Rezarta Smaja - Iluzion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iluzion".
3. Video është e këngës "Iluzion", por nuk këndohet nga Rezarta Smaja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Smaja:


Komente 0