Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Leskovac 
BIOGRAFIA: Ri2er është një këngëtar i njohur. Hajdar H. RushiTi u rrit ne Medvegj. ShkoLLen fiLLore e nisi dhe e kreu ne Medvegj, ne shkoLLen "ZeneL Hajdini". Zhandri i tij i muzikes ishte rap, muzike qe ai degjonte qysh ne moshen 12 vjeqare dhe idoLi i tij ishte yLLi Botror i reppit DMX - Ruff ryders. Qysh ne vitin 2005 fiLLoj te merret me ket zhander te muzikes dhe ku aty morri nofken - ri2er. Dhe kenga e tij e pare ishte - ri2er. ft pLisa - Prej Medvegjes. Ku morri pjes para teatrit ne pr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ergin Brahimi

Valon Buquku

Hysni Zeqiri

Driton Obertinca

Acidi

Chipsi

Dr.Nushi

Valon Rama

Ron Rexhi

Napoleon

Tags: Ri2er, Ri2er Dali, Mafia-M


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet