Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riad Sulimani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Riad Sulimani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 11 Janar 2016, Riad Sulimani publikon videoklipin "Zemer Plot Mekate". Më datë 2 Qershor 2016, Riad Sulimani publikon videoklipin "Ramazan". Më datë 29 Dhjetor 2016, Riad Sulimani publikon videoklipin "Medito". Më datë 1 Korrik 2017, Riad Sulimani publikon videoklipin "Jetim". Muzika e këngës u punua nga Hazbi Thera, teksti u shkrua nga Hazbi Thera, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nexhip Xhaferi

Amar Ismaili

Orhan Regjepi

Gazmend Hyda

Avdush Krosa

Sedat Beqiri

Shpend Limani

Egzon Abazi

Bajram Selimi

Naim Qukiqi

Tags: Riad Sulimani


Komente mbi këtë artist