Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riana Zeneli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Riana Zeneli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Maj 2017, Riana Zeneli merr pjesë në Diamond Fest 2017 me këngën "Bora"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Rea Rexhepi

Blorentina Morina

Xhesuida

Fjona Shabani

Anamaria Isufaj

Nea Hamza

Fortesa Berisha

Albina Sinani

Lyra Basha

Tags: Riana Zeneli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet