Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ricku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Rikthim Ademi
 • Vendlindja:
 • Vushtrri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ricku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Muziken e filloi ne vitin 2011 ne moshen 14 vjeqare. Bashkepunimi i pare ka qen me BlinnGBoy. Ka pasur bashkpunime me The Leader dhe do vazhdoj te ket bashkpunime te tjera me repera te tjer nga VuCity. Incizimet i ka ber ne Studion INTERPLAY. Më datë 21 Nëntor 2018, Ricku publikon videoklipin "Numrin". Më datë 19 Prill 2020, Unineb & Ricku publikojnë videoklipin "Keine Zeit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ricku, Rikthim Ademi

Komente 1