A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rifadije Graiqevci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  89
  • Vendlindja:
  • Grajqevc 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
BIOGRAFIA: Rifadije Graiqevci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ka kryer shkollen fillore ne Mustaf Venhar ne Vushtrri dhe shkollen e mesme e kreu per Mjeksi ne Mitrovice. U martua me te birin e Ali Buqullanit dhe ka 3 femije. Në Qershor 2003, Rifadije Graiqevci merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Ti Me Je Yllesia". Në Qershor 2004, Rifadije Graiqevci merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Mikja Jote". Në vitin 2009, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Tashë E M'tha". Në vitin 2012, Edi & Rifadia...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Live 2016 (2016)

Une Po Dal (2012)

Tashë E M'tha (2009)

N'dac Idhnom N'dac Gezom

Natën E Mirë


» Dërgo Një Këngë »

Urime Qika Jem


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Pireva

Blerina Dibra

Albana Mesuli

Blinera Krasniqi

Fjolla Krasniqi

Dafina Dauti

Njomza Kallaba

Monika Salihu

Behare Shala

Merita Gashi


Tags: Rifadije Graiqevci, Rifadije, Greicevci, Rifadija, Rifadije Grajqefci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019