Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rifadije Graiqevci - Mos Prano Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

do të marrë guxim do ti them ca fjal do të pyes per tjetren edhe pse dyt e dim t`verteten ti mos e prano do të marr guxim do t`them n`daalmos vazhdo me te vjetren edhe pse dyt e dit t`verteten ti mos prano

ti mos prano pash perendin kurr mos prano se gjith kohen pate tjeter dashuri edhe pse gjithë e din kto fjaj sdu ti di prej teje se thehet zemra m`brenda meje dhe nga dhembja e pashpres une do te vdes ti mos prano as para gjyqit mos kurrë mos e prano se gjithë kohen un kam qen vetem e dyta edhe pse gjithë e din kto fjal sdu ti di prej teje se thehet zemra m`brenda meje dhe nga dhembja e pashpresë unë do te vdes unë do te vdes unë do te vdes nese ti pranon do të marrë guxim do të bej beh puthjet pse treten edhe pse dyt e dim t`verteten ti mos prano do të marrë guxim do t`pyes kush ... kush ësht ajo ti me genjej me thuj qka dush veq mos prano ti mos prano pash perendinë kurrë mos prano se gjithë pate tjeter dashuri edhe pse gjithë e dim kto fjal sdu ti di prej teje se thehet zemra m`brenda meje dhe nga dhembja e pashpres unë do të vdes ti mos prano as para gjyqit kurrë mos e prano se gjith kohen une kam qenë vetem e dyta edhe pse gjithë e din kto fjal sdu ti di prej teje se thehet zemra m`brenda meje dhe nga dhembja e pashpres une do te vdes une do te vdes une do te vdes


Ky tekst u dërgua nga Albb


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rifadije Graiqevci - Mos Prano
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Prano".
3. Video është e këngës "Mos Prano", por nuk këndohet nga Rifadije Graiqevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rifadije Grajqevci:


Komente 1