TEKSTESHQIP

Rifat Berisha
Flamuri I Plakut
Lyrics

Oooooooo kon pe man o evropa ne gjie osht krijue o ni shtet i ri e shtet i popullit more ma te vjeter ne bot ma te lashte o nuk ka ma tjeter C'po valvitet more ni flamure qe de sot o se kem pa kurre jo as enderr more se kem pa ngjyra e verdh o hise na raaaaeeee

heeeej po se kush sma hjek nga zemra dy krenaren rrema rrema kuq e zi at flamur te plaku osht i lam o me pika te gjakut 2x

Ooooo fjal e ndezur more pavarsie u lind shteti more ma i rie me flamur o me hymn e stem o si gjith bota dhe na i kemee masi kshtu o po don evropa dhe me kte o po na njeh bota osht flamuri more i KOSOVES le t'valvitet per krah shqiponjes

heeeej po se kush sma hjek nga zemra dy krenare rrema rrema kuq e zi at flamur te plakut osht i lam o me pika te gjakut 2x

DËRGOI: