TEKSTESHQIP

Rifat Berisha
Gjergj Sokoli Vera Preni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjergj Sokoli Vera Preni" kënduar nga Rifat Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.