TEKSTESHQIP

Rifat Berisha
Lotët E Nënave, Lum I Gjatë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotët E Nënave, Lum I Gjatë" kënduar nga Rifat Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.