TEKSTESHQIP

Rifat Berisha
Po Më Rrahë Zemra Në Tel Të Sharkisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Më Rrahë Zemra Në Tel Të Sharkisë" kënduar nga Rifat Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.