TEKSTESHQIP

Rifat Berisha
Luan E Arben Qerimi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luan E Arben Qerimi" kënduar nga Rifat Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.