TEKSTESHQIP

Rifat Berisha & Sala Bekteshi
N'hije T'lisit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'hije T'lisit" kënduar nga Rifat Berisha & Sala Bekteshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin dhe tekstin e punoi Rifat Berisha, teksa autorë të orkestrimit janë EthnoMusic.
Renditja:
Top 200