A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Riki Sllamniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  73
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Riki Sllamniku është një këngëtar. Aktualisht vijon mësimet në Gjimnazin "Hivzi Sylejmani" Fushë Kosovë. Ka pasion Muzikën, Modelimin, dhe Futbollin. Emri artistik është - Riki. Më datë 17 Shtator 2016, Riki Sllamniku publikon videoklipin "Qetësi". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Mezini. Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Më datë 5 Janar 2018, Riki Sllamniku publikon videoklipin "Nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elines

King

Edinjo

Arba-G

Da Freak

Banyy Am

Sttyler

Sleeper

Visinjo

Danog


Tags: Riki Sllamniku, Faik Sllamniku

Riki Sllamniku në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019