TEKSTESHQIP

Rilinda Velaj
Haj Tja Marrim Me Ferjan
Lyrics
(Feat. Zeri i Trebeshines)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Haj Tja Marrim Me Ferjan" kënduar nga Rilinda Velaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.