A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rina - Ashiqare


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  255

Fans' Comments

6 🔥🔥

23/06/2018

2018-06-23T17:00:25

{Hook 2X}
E di qe krejt o kat sillet
Ashiqare
Po xhelozon o ka shihet
Ashiqare
Mshe with my bi**h tu u kyç
dritare
UHHHHH ashiqare, ashiqare

Verse 1:
18 vjet I'm living legend

M'ki inati se I'm flexing
E qela deren i thash asaj its new boss in office
I qes komt permbi tavoliiin, perndryshe
Prej tashtit ka ardh bosi riiii, nzyre
Femnen tonde kqyre kqyre qysh po kcen ha
Shume punen kryke kryke spo ma then mo
Jointin myte myte masi edhe za i thash
Rinen kqyre kqyre nese don me pa nalt

BITCH WHAAAAT?
Qysh po fol ti per mu kur une s’te njoh
BITCH WHAAAAT?
Qysh po don mu shty me mu kallxom
BITCH WHAAAAT?
Qysh po don me kon, e para jom edhe gjithe kom me ta dek
Edhe gjithe kom me kon top

BITCH WHAAAAT?
Qysh po fol ti per mua kur une stnjoh
BITCH WHAAAAT?
Qysh po don mu shty me mu kallxom
BITCH WHAAAAT?
Qysh po don me kon, e para jom edhe gjith kom me ta dek
Edhe gjith kom me kon top
BITCH WHAAAAT?

{Hook 2X}
E di qe krejt o kat sillet
Ashiqare
Po xhelozon o ka shihet
Ashiqare
Mshe with my bich tu u kyç
dritare
UHHHHH ashiqare, ashiqare

Verse 2:
GANGSTA, you know uoo
Ton kto fansa showing love uoo
Kejt kta hate-ra nuk pi shoh uoo
Se shum pare jom tu bo uooo

Hala n'trap house krejt i kam shoke
Jom kon njiher mo smuna me kon broke
Vij apet vec per me ta dek hoe
Sjom hejterk veq
bone ma mir hoe(bone ma mir hoe )
Hala po sillna un njejt
Hala po majna qel
Hala spo dona mu qel
Hala per ty o tu mshel
Hala e njejta, REBEL
Ska ndryshu sen hic
Me arushen jom n'pyll
Bashk shume shume gips, folin per mu
When I'm not around une foli cka du
Ti sje qe bon naj sen po ti mun me shiju
Amo vete kush ja then se si ato un si du
Dije o dhipi keeeq

{Hook 2X}
E di qe krejt o kat sillet
Ashiqare
Po xhelozon o ka shihet
Ashiqare
Mshe with my bich tu u kyç
dritare
UHHHHH ashiqare, ashiqare


Lyrics submited by Elidona Shabanie-Cards (12)

2018-08-18 12:13:12
Femnën tone kqyre, kqyre
Qysh po kcen ha
Shumë punën kryke, kryke
S'po ma then ma
2018-07-31 14:04:39
S'jom hejterk
Veq bone ma mir
(bone ma mir hoe)
2018-07-10 15:04:27
Hala po sillna un njejt
Hala po majna qel
Hala spo dona mu qel
Hala per ty o tu mshel
Hala e njejta, REBEL
2018-06-30 12:43:06
Sjom hejterk veq
bone ma mir hoe
2018-06-30 12:07:34
Prej tashtit ka ardh
Bosi i riii n zyre
2018-06-29 22:21:53
18 vjet I'm living legend
M'ki inati se jom
Flexing
2018-06-27 07:14:27
When I'm not around une
Foli cka du
Ti sje qe bon naj sen
Po ti mun me shiju
U krijua nga flejda 2018-06-26 10:28:59
E qela deren i thash
asaj its new boss in office
2018-06-25 16:27:14
GANGSTA, you know uoo
Ton kto fansa showing love uoo
Kejt kta hate-ra nuk pi shoh uoo
Se shum pare jom tu bo uooo
2018-06-25 11:38:19
Po xhelozon o ka shihet
Ashiqare
2018-06-24 12:38:52
E di qe krejt o kat sillet
Ashiqare
Po xhelozon o ka shihet
Ashiqare
U krijua nga Rinatori 2018-06-24 08:50:20
BITCH WHAAAAT?
Qysh po fol ti per mu kur une sjom
BITCH WHAAAAT?
Qysh po don mu shty me mu kallxom

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019