A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Rina - Ideal  (Feat. Koston)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  138

Komente nga Fansat

3 🔥🔥

21/07/2019

2019-07-21T18:00:05

Produksioni:

Zzap And Chriss


[REF. Rina & Koston:]
Momente që kur sytë e mi po presin
Kujtimet që po vijn sikur thik po presin
Nuk  e di s'muj me ta fal
Ti  për mu nuk je ideal, ideal
C'est vrai qu'elle n'a pas tes mots pour m'apaiser
Ses  lèvres n'ont pas la douceur de tres baisers
J'me force pas j'la trouve juste banale
Tu reates au fond mon idéal, mon idéal

[Rina:]
Zemra t'ka dasht dikur
Fjaltë  e tua kurrë nuk jon' sot qysh e ke pas ti
Nuk ke menu kurrë qysh u kanë rasti
Nuk kom besu që ti ki me dalë
Qysh ke besu që nuk kom pa t'pa
Nuk kom besu që ki veç fjalë

[REF. Rina:]
Momente që kur sytë e mi po presin
Kujtimet që po vijn sikur thik po presin
Nuk e di s'muj me ta fal
Ti për mu nuk je ideal, ideal
Momente që kur sytë e mi po presin
Kujtimet që po vijn sikur thik po presin
Nuk e di s'muj me ta fal
Ti për mu nuk je ideal, ideal

[Koston:]
Ça m'a rendu fou
Des années j't'attendais
J'ai mêne pas vu le temps passer
Mais oú étais-tu, j'voulais t'en parler
Des journées entiéres passées dans le noir
Avec elle je t'oublie tous les soirs
Tu faisais trembler tous les décors
Y'a que dans ses yeux que j'te vois encore

«Unë me ty, unë me ty»
Chanque soir je repensd á son corps
Et j'en veux encore
Y'a que dans ses veux que j'y retrouve mon idéal

[REF. Koston:]
C'est vrai qu'elle n'a pas tes mots pour m'apaiser
Ses lèvres n'ont pas la douceur de tres baisers
J'me force pas j'la trouve juste banale
Tu reates au fond mon idéal, mon idéal
C'est vrai qu'elle n'a pas tes mots pour m'apaiser
Ses lèvres n'ont pas la douceur de tres baisers
J'me force pas j'la trouve juste banale
Tu reates au fond mon idéal, mon idéal (-uh)

[Rina & Koston:]
Krejt çka u kon dje
Nuk ka me kon për ne kur ti falje nuk ndjen
Se nuk ma nin "ku je?", "kon je?"
Kur e di që për ne kurrë ti falje nuk ndjen
C'est que toi que je veux dans mes bras
Je t'ai blessé pour la derniére fois
«Unë me ty»
Je t'ai trop déçu
C'est toi et moi bébé pardonnes-moi (ouuuh)

[REF. Rina & Koston:]
Momente që kur sytë e mi po presin
Kujtimet që po vijn sikur thik po presin
Nuk e di s'muj me ta fal
Ti për mu nuk je ideal, ideal
C'est vrai qu'elle n'a pas tes mots pour m'apaiser
Ses lèvres n'ont pas la douceur de tres baisers
J'me force pas j'la trouve juste banale
Tu reates au fond mon idéal, mon idéal


Ky tekst u dërgua nga RukiaKartolina (5)

U krijua nga Dilara Ozcan 2019-07-24 18:07:35
Qysh ki pas ti
Nuk e ki menu kurr
Qysh u kon rasti
U krijua nga Rina 2019-07-24 18:04:04
Se nuk ma nin
Ku je kan dje
Kur e di që për ne
Kur ti falje nuk vje
U krijua nga Irsa Brahimi 2019-07-24 17:34:54
Krejt qka
u kan dje
Nuk ka me
kan për ne
2019-07-22 11:25:10
Nuk e di
S'muj me ta fal
Ti për mu
Nuk je ideal
U krijua nga Irsa Brahimi 2019-07-22 10:49:40
Momentet që kur
sytë e mi po presin
Kujtimet po vijnë
sikur thikë po presin

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019