Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina & Amelia - Blue Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Falma mama falma
Tash veq po pi
E nuk po nalna mo nal mama
Mka lon per tjeter
Nuk jam vetja mo vetja mo
Eshte shume e bukur ai ska faj×2
Mama sa her e boj gabimin ama fal mama
Sa shume po mdjeg me tjetren kur e shoh mama
Prane meje po kalon sikur ska ndodh kurgjo
Po mu hala njejt me dhemb
Se ti se di ca mbone
Prej qe nuk jem bashke mo je
I ke harru ca fole
Sa premtime ti mi dhe
Se qel me telefonin
Nuk ma cel mo asni tel
Po mdeh iee po mdeh ieee
Falma mama falma
Tash veq po pi
E nuk po nalna mo nal mama
Mka lon per tjeter
Nuk jam vetja mo vetja mo
Eshte shume e bukur ai ska faj×2
Rina Balaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/04/2022
Teksti: Rina Balaj
Produced & Directed: Dj Amelia
Makeup Artist: Juliarta SantoRina & Amelia - Blue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blue".
3. Video është e këngës "Blue", por nuk këndohet nga Rina & Amelia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Balaj:


Komente 0