Rina Bardoniqi
Rina Bardoniqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Rina Bardoniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2006, Rina Bardoniqi merr pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Takaluke Me Baluke". Në vitin 2008, Rina Bardoniqi merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Në Piknik". Në vitin 2009, Rina Bardoniqi merr pjesë në Ylberi 2009 me këngën "Jam E Mirë Për Merak". Në vitin 2010, Rina Bardoniqi merr pjesë në Ylberi 2010 me këngën "Jam Moderne"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0