A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Fermini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Rina Fermini është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Rina Fermini është studente dhe është nje vajzë që e realizon atë që premton. Besojmë se Rina do të sjellë shumë risi dhe hite në skenën tonë. Pasioni i saj është muzika, me të cilën ka filluar në fund të vitit 2006, kur fiton vendin e parë në një audicion. Pastaj fillon të hyjë më thellë në rjedhat e muzikës dhe merr pjesë në festivalin turk "RUMELI FEST", ku fitoi çmimin "Debutantja më e mirë". Merr pjesë edhe në Kosova Fest 2007, ku ësht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Viola Taçi

Bruna

Silvana Rusi

Luar

Vesa Smolica

Kieda Budini

Emmy

Fortesa Hoti

Hana Cakuli

Entela Zhula


Tags: Rina Fermini, Rina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019