Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina - Me Haro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dikur te doja pa kufi
smendova kur se
kshtu ke mem shperbly
mos u mundo kot te me kthehesh prap se lejoj me veten
tjemi serisht bashk

Dikur te doja pa kufi smendova kur se kshtu ke mem shperbly
u binda me veten e di kush je tani
haram te qofshin neten
qe ti fala ty

ref
Harom harom se nuk je per mu
fjalen te du
kur ske me degju
jo jo jo jo ty nuk te du
jo jo jo jo sdu prap me gabu

Mos e mallko veten mos u bej pishman
e ke zgjedhur fatin sipas qejfit ton
shkoi ajo kohe kur te deshta shum
krejt i kom haru jeten
e kom restartu


Ky tekst u dërgua nga AnitaRina Fermini
Publikimi: 01/11/2007
Festivali: Nota Fest 2007


Rina - Me Haro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Haro".
3. Video është e këngës "Me Haro", por nuk këndohet nga Rina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Fermini:


Komente 0