Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina - Dua Tjeter Pilot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I njoh grackat tua un
fjale per mrekulli
perplot djallezi
ste pershtatet aj fjalor qe po e perdor
te bie ne dashuri

je mashtruar ti o qun
gjasa sdo te kesh
humbsi ti dot jesh
jam e fort ne gjdo drejtim
ke per tu habit
sa jam pergadit

ref

ne ket pist gabimisht
ke ateruar
qe tme maresh dhe mu
ke shpresuar
un sjam gati me ty
per tfluturuar
mundi yt dot shkoj kot
DUA TJETER PILOT


Ky tekst u dërgua nga SaraRina Fermini
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/09/2009


Rina - Dua Tjeter Pilot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Tjeter Pilot".
3. Video është e këngës "Dua Tjeter Pilot", por nuk këndohet nga Rina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Fermini:


Komente 0