Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina Fermini - Fotografia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

SKam te drejt gjdo nate un tkem
sonte sa shum te ndjen
Shpirtin ma more syt mi verbove
puthjen kur ma dhurove
Skam te drejt met perqafu
zemra po don mem lshu
tretem kur afer ste kam
veq me ty ndihem e gjall

Refreni
Emrin tend e dua se ti me mban gjall
as fotografija dhumbjen spo ma ndal
Ermin tend e dua veq per jetoj
Kete fotografi me lot po e laj

Sa shum net mkalun pa gjum
shpirti sa shum pom vun
Kjo dashuri e pa shpres
veq ender po don me mbet


Ky tekst u dërgua nga NilaRina Fermini
Publikimi: 06/05/2017
Muzika: Beni Baksi
Orkestrimi: Beni Baksi


Rina Fermini - Fotografia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fotografia".
3. Video është e këngës "Fotografia", por nuk këndohet nga Rina Fermini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Fermini:


Komente 0