TEKSTESHQIP

Rina Fermini & Eugena Aliu
Bona Une Cka Bona & Une E Kam Nje Zemer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bona Une Cka Bona & Une E Kam Nje Zemer" kënduar nga Rina Fermini & Eugena Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.